De vereniging is op zoek naar 4 leden die het leuk vinden om sponsoren aan te trekken voor onze vereniging. Aangezien het lidmaatschapsgeld bewust laag wordt gehouden om de toegankelijkheid te waarborgen, is onze vereniging afhankelijk van sponsoring. Via sponsorgelden kan de vereniging zich verder inspannen om het platform voor vrouwelijke professionals werkzaam in het vastgoed meer inhoud te geven en uit te breiden. Denk bijvoorbeeld aan meer budget voor interessante locaties of sprekers tijdens events, het financieel mogelijk maken van het mentorprogramma of wellicht op termijn een vastgoed (buitenland-) reis. De taken van de commissie bestaan met name uit het verder uitwerken van sponsormogelijkheden (zoals het beschikbaar stellen van een locatie, vermelding in de nieuwsbrief of op de website) en het benaderen van sponsoren. Doorgaans is er veel bereidheid bij kantoren en bedrijven om onze mooie vereniging sponsoren hetzij in natura of via een bijdrage, waar je veel energie uit kunt halen! Marieloe is portefeuillehouder van de sponsoring en jullie eerste aanspreekpunt. Word je hier enthousiast van? Meld je dan snel aan door een mail te sturen aan info@dwire.nl!